MEYVE ŞEKLİNDE YASTIK YAPMAK

Evde kumaştan veya keçeden meyve şeklinde yastık yapmak için bu güzel çalışmayı sizlere sunmak istedim. Evinde yastıklara önem verenlerdenseniz, mutlaka bu çalışmayı incelemenizi tavsiye ediyorum. Meyve şeklinde yastık yapmak için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiğini paylaşmışlar.

Ben ilk gördüğümde çok beğendim ve yapmak istedim. Bu tür çalışmaları daha önce örnek olarak da paylaşmıştım. Evde nasıl yapacağınızı gösteren çalışmalara sitemizde sürekli ulaşabilirsiniz.

Meyve biçiminde yastık yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar ise hemen bu yazının altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

meyve-seklinde-yastik-yapmak

source

 

TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak, ahşap mandaldan sallanan sandalye yapmak ve anlatımlı minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir