Minyatür Çalışmalar 2016

Minyatür Çalışmalar 2016

Birbirinden güzel minyatür çalışmalar arıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacak gibi duruyor. Ben minyatür işlerini çok seviyorum. Hem güzel çalışmalar oluyorlar. Hem de kısa sürede yapıldıkları için insana keyif veriyor. Bazı minyatür işleri sabır isterken, bazıları da kısa sürede tamamlanabiliyor.

 
 

Altta paylaştığımız örneklerden belki yapmış olabilirsiniz. Yada yapmayı düşünebilirsiniz. Birçoğunun yapımını anlatan detaylı anlatımlar sitemizde yer alıyor. Hemen bu yazımın altında da benzerlerinin yapımını anlatan tariflere ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek çok güzel minyatür maket çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Evde kolay minyatür maket yapmak için paylaştığım anlatımlardan öğrenerek sizde minyatür sanatıyla uğraşarak kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Kolay gelsin.

 

Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. küçük şemsiye yapılışı, küçük şemsiye yapımı ve minyatür şemsiye nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir