MİNYATÜR HASIR SEPET NASIL YAPILIR

Evde minyatür hasır sepet nasıl örülür diyenler için çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Daha önce minyatür sanatıyla ilgili çeşitli paylaşımlarım olmuştu.

Evde kolay minyatür hasır sepet yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Evde minyatür sepet yapmak için örgüde kullanacağınız malzemeleri hobi marketlerden veya incik boncuk satan yerlerin dışında nalbur dükkanlarından da bulabilirsiniz.

Minyatür işler yapmak isteyenler için sitemizde yer alan minyatür kategorisinde birçok değişik çalışmanın yapılışını gösteren resimli anlatım ve anlatımlı videolar bulunuyor.

Sizde çalışmaları inceleyebilir ve aynısından kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde minyatür hasır sepet yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Benzerleri hemen altta karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

minyatur-hasir-sepet-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7370.html

 

BAYKUŞ MOTİFLİ ÖRGÜ NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü baykuş eldiveni, baykuş desenli eldiven yapmak ve baykuş desenli örgü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir