Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

Minyatür Şemsiye Nasıl Yapılır?

Bir önceki paylaşımımızda sizlere tel ve yünden küçük minyatür şemsiye yapılışı ile ilgili anlatım sunmuştuk. Bu yazımızda da yine minyatür şemsiyeden devam ediyoruz. Küçük minyatür çalışmalardan hoşlananlar için güzel bir paylaşım. Altta malzemeler yer alıyor.

Evinizde olmayan malzeme olduğunda kendinize göre uydurabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp süs olarak evde kullanabilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Benzer minyatür işlerini sitemizde bolca bulabilir ve hepsinin yapılışından yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Malzemeler :

– naylon veya bez parçası.
– toplu iğne.
– tel parçası.
– yapıştırıcı.

minyatur-semsiye-yapimi

minyatur-semsiye-yapimi2

 
 

minyatur-semsiye-yapimi3

minyatur-semsiye-yapimi4

minyatur-semsiye-yapimi5

machen kleinen Regenschirm – make small umbrella – faire petit parapluie – fare piccolo ombrello – foretage små paraply – hacer pequeño paraguas

 

Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. küçük şemsiye yapılışı, küçük şemsiye yapımı ve minyatür şemsiye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir