Modelcilik Mandal Ev Çalışması

Modelcilik Mandal Ev Çalışması

Modelcilik sanatında yeni bir çalışma… Siteleri dolaşırken karşıma çıkan bu çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Gayet güzel yapılmış ve harika görünüyor. Sizlerde buna benzer çalışmalar yapabilirsiniz. Ahşap mandaldan minyatür ev yapmak için bu güzel çalışmadan esinlenerek sizde kısa sürede bu güzel minyatür çalışmasını yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Modelcilik minyatür ev yapma örneklerini daha önce de sitemizde paylaşmış ve yer vermiştir. Onlarda hemen bu içeriğin altından karşınıza çıkacak. Mutlaka bakmalı ve öğrenmelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve değişik çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım işinize yarar. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazın. Kolay gelsin.

 

Kolay Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay bebek yeleği nasıl örülür, kolay bebek yeleği nasıl yapılır ve kolay bebek yeleği örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir