NİŞANLI KIZ SAÇI TAÇ ÖRNEKLERİ

Nişanlı kız saçı taç örneklerini bulunca ilk önce çok duygulandım. Her genç kız bu önemli günde saçlarının güzel olmasını ve kendisini görenleri beğenmesini ister. Bu bakımdan saçlarda çok önemlidir.

Kapalı giyinen bayanlar hariç saçlarını böyle yapmak isteyen arkadaşlarımız olabilir. Onlar için bulduğum bu güzel örneklerden yararlanarak aynısını yapamasanız bile bir fikir olabilir.

Benzerlerini yapabilir ve nişan töreni veya kız isteme seansında bu tür çalışmalar ile eve gelenleri mest edebilirsiniz. Nişan töreninde veya düğünde de yine bu tür saç taç örneklerini yapmayı da düşünebilirsiniz.

Benzer örnekleri daha önce paylaşmadığımı düşünüyorum. Varsa da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri nişanlı kız saçı taç örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

nisanli-kiz-saci-tac-ornekleri

source

 

TIĞ İŞİ ÖRGÜ TURUNCU KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi toka yapımı, tığ işi kelebek toka yapımı ve tığ işi kelebek toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir