ÖĞRETİCİ ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK

Öğretici çiçekli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde çiçekli taç yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı yaparak sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Dilerseniz evde bu tür takı çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Öğretici adımlı çiçekli taç yapmak için aşamaları tamamladıktan sonra çok güzel çiçekli taç modeli yapabilir ve sevdiklerinizin düğünleri için de hediye olarak düşünebilirsiniz.

Aşamalı çiçekli taç yapmak için paylaştığım resimli anlatımda malzemeler de belirtilmiş. Ancak malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz. Bu tür benzer çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

 
 

ogretici-cicekli-tac-yapmak

source

 

DÜĞÜN ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım çiçekli taç yapmak, anlatımlı çiçekli taç nasıl yapılır ve anlatımlı taç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir