Okul Öncesi Kağıttan 3 Boyutlu Doğum Günü Pastası Yapmak

Evde kağıttan yapılan çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Okulda çocuklara verilen kağıttan proje yapma çalışmalarına örnek olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da okul öncesi kağıttan 3 boyutlu doğum günü pastası yapmak için güzel bir anlatımlı resim bulunuyor.

Adımları uygulayarak çocuğunuzla veya kendiniz çok kolay bir şekilde bu güzel 3 boyutlu çalışmayı yapabilirsiniz. Aslında bu çalışmaya origami sanatıyla yapılan kağıttan pasta çalışması da diyebiliriz.

Çünkü efektli bir kağıttan çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Evde okul öncesi yapılan çalışmaları sitemizde hatta bu yazımın hemen altında görebilirsiniz.

Kağıttan 3 boyutlu kalp yapmak veya benzeri çalışmaları hemen bu makalemin altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kağıttan üç boyutlu çalışma yapmak için resimli örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

okul-oncesi-kagittan-3-boyutlu-dogum-gunu-pastasi-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7495.html

 

Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan balık yap, fimo hamurundan kayıp balık nemo ve fimo hamurundan örnek çalışma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir