OKUL ÖNCESİ RENKLİ FON KAĞITTAN MAKET KURBAĞA YAPMAK

Okul öncesi renkli fon kağıttan maket kurbağa yapmak için bu tür çalışmalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma çocuklarınızı ilgilendiren bir türdür.

Hem nasıl yapacağınızı gösteren anlatımdan yararlanarak kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz.

Anlatımlı kağıttan maket kurbağa yapmak için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı öneriyorum. Hem onların el becerilerini geliştirmiş olursunuz.

Hem de bu tür karton çalışmaları ile eğlenceli zamanlar geçirerek güzel maket çalışmaları yapmış olursunuz. Evde kolay yapılan karton çalışmalarını veya okul öncesi çalışmaları çok yönlü olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri okul öncesi renkli fon kağıdından yapılan kurbağa maketinin anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

okul-oncesi-rekli-fon-kagidindan-kurbaga-maket-yapmak

source

 

PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kola şişesi kuş yuvası yapımı, anlatımlı pet şişe kuş yuvası yapımı ve kola şişesinden kuş yuvası yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir