Örgü Çanta Yapılışı Resimli Anlatım

Örgü Çanta Yap

Örgü çanta yapımı ile ilgili bir başka çalışma ve resimli anlatımla yine karşınızdayız. Bu yazımızda da sizlere pratik bir şekilde örme çanta yapabileceğiniz bir örnek çalışma paylaşacağız. Altta yine resimlerin hemen altından anlatımlı örgü çanta yapımıyla ilgili videolu anlatımlara da ulaşacaksınız. İzleyerek sizde kısa sürede örgü çanta yapmayı öğrenebileceksiniz.

Altta yer alan resimli anlatımdan da yararlanabilir ve örneği geliştirebilirsiniz. Örgü çanta yapmak için diğer paylaştığımız çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü çanta yapımı sayesinde sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine örgü çanta yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

construction of mesh bags – Bau von Mesh-Taschen – construction de sacs en filet – construção de sacos de malha – costruzione di borse di maglia – konstruktion af maske poser

 

Çoraptan Kardan Adam Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan kardan adam nasıl yapılır, çoraptan kardan adam yapılışı ve çoraptan kardanadam yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir