ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK

Örgüden kedi uyku tulumu yapmak isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Resimli anlatımda tam olarak detaylar yer almasa da, nasıl yapıldığını veya bittiğinde nasıl olacağını görmeniz açısından paylaşmayı düşündüm.

Anlatımını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere sunacağım. Evinde kedi besleyenler için örgü uyku tulumu yapmak için ideal bir örnek olacağını düşünüyorum.

Daha önce evde kedi evi yapmak veya kedi uyku çadırı yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımı hatırlıyorum. Resimli anlatımda kedi uyku tulumu yapmak için tüm detaylar verilmemiş.

Sadece bitmiş halini farklı açılardan çekmişler. Ama örgüyle bu tür çalışmalar yapabilir ve örneğinden yararlanarak sizde aynısını kediniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

orgu-kedi-uyku-tulumu-yapmak

source

 

ANLATIMLI KOLAY PATİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatım videolu patik yapımı, anlatımlı kolay patik yapmak ve basit patik örme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir