ÖRGÜ SENEGALLİ SAÇ MODELİ NASIL YAPILIR

Örgü senegalli saç modeli yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Teni esmer olan bayanlar bu tür örgü saç modelini kullanmayı tercih edebilirler.

Değişik örgü saç modeli arayan bayanlar için bu örneği paylaşmak istedim. Çünkü hep aynı tarz saç modelleri yapmaktan sıkılan bayanlar bu tarz saçlardan da yapmak isteyebilirler.

Saçınız bu modeli yapmaya müsaitse deneyebilir ve nasıl göründüğünüzü görebilirsiniz. Evde yapamaz veya yaptıramazsanız, kuaförünüze göstermeniz yeterli olacaktır.

Onlar aynısını veya kafalarındaki senegalli saç modelini size uygulayacaklardır. Ancak her saçta yapılamayacağını söyleyebilirim. Çünkü onların saç yapısı ile bizim Türklerin saç yapılarının farklı olacağını düşünüyorum.

Ancak ana yada baba tarafı o taraftan veya onlara yakın olan kişilerin bu tür örgü saç modellerine uygun olacağını söyleyebilirim. Yine de denemek isteyenler için paylaştım. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

orgu-senegalli-sac-modeli-yapmak

source

 

İNCİ BONCUKTAN TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik yapımı, anlatımlı takı yapımı ve inci bileklik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir