Örgüden Çiçek Yapımı

Örgüden Çiçek Yap

Örgüden çiçek yapılışı ile ilgili köşemizde sizlere örgüden çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz. Yün ipten çiçek yaparak yapay çiçek şeklinde evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Daha önce çataldan ponpon yapmak gibi değişik fikirleri paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta altta karşınıza çıkabilirler.

Örgüyle çiçek nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışma resim resim aktarılmış. Kareleri takip ederek sizde ipten çiçek yapımını öğrenebilirsiniz. İpi ponpon yapıp daha sonra keserek çiçek haline dönüştürüyorsunuz. Gerçekten enfes.

 
 

orguden-cicek-yapimi

organization of flower production – Organisation der Blumenproduktion – organisation de la production de fleurs – organização da produção de flores – organizzazione della produzione di fiori – organisering af blomst produktion

 

Örgü Bardak Kılıfı Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bardak kılıf 2016, örgü bardak kılıf çeşitleri ve örgü bardak kılıf modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir