Örme Converse Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Örme Converse Patik Yap

Sizde evinizde el yapımı örme converse patikler yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız resimli anlatımdan yararlanabilir ve kendinize yada çocuklarınıza örme converse patikler yapabilirsiniz. Altta yer alan resimli anlatımda örgü converse patik yapımı detaylı bir şekilde verilmiş. Daha önce anlatımlı video da paylaşmıştım.

Örme converse patik nasıl yapılır diyenler için öğretici setlerde sitemizde yer alıyor. Anlatımlı patik yapımı çalışmaları sayesinde sizde öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Satış amaçlı da öğrenip yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde çokça bulabilir ve benzerlerini hemen altta da görebilirsiniz. Örme converse patik modeli nasıl yapılır diyorsanız anlatımı ise şöyle ;

 
 

orme-converse-patik-yapilisi

 

Örme Patik Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. nasıl örme patik yapılır, örme patik çeşitleri ve örme patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir