Örme Patik Yapılışı Resimli Anlatım

Örme Patik Yap

Kışın ayağınızı sıcak tutacak, ayağınızda güzel gözükecek şöyle iki patik örmeye ne dersiniz? Bu yazımızda sizlere örme patik örneğinin resimli anlatımını sunacağız. Örme patik yapılışıyla alakalı bu güzel çalışmanın resimli anlatımlarından yararlanarak sizde kısa sürede aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmaları sitemizde fazlaca bulacaksınız.

Anlatımlı örgü patik yapılışıyla alakalı adım adım olan çalışmayı kavradıktan sonra sizde kendi örgü patik modelinizi yapmaya başlayabilirsiniz. İster bebek patik modeli yapın. İsterseniz kendinize örgü patik yaparak kullanın. Satış amaçlı da fazlaca yapıp çok iyi paralar kazanabileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu tür güzel çalışmaları eğitici set şeklinde sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

orme-patik-yapilisi

 

Keçeden Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden bebek patiği nasıl yapılır, keçeden bebek patiği yapılışı ve keçeden bebek patiği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir