Örümcek Örgü Yapımı

Örümcek Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bugün örgüler ile ilgili paylaşımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere kolay öğrenebileceğiniz örümcek örgü yapımını anlatan resim ve videolar paylaşacağız. Anlatımlı örgü örümcek örneği arayanlar için altta hem resimli anlatım hem de anlatımlı video bulup derledik.

Daha önce de örgü örümcek örneği ile ilgili güzel videolu anlatımlar bulup paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımızın altından onlara da ulaşacaksınız. Resimli anlatımda adım adım örümcek örgü modeli yapmak için bilgi verilmiş.

Ancak hemen altta detaylı anlatıma sahip video yer alıyor. Onu da izleyerek tam anlamıyla bu çalışmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orumcek-orgu-yapilisi

 
 

 

 

 

Spinnen weben – spiders weave – araignées tissent – edderkopper væve – aranhas tecem – ragni tessono

 

Fıstık Modeli ile Tığ İşi Şal Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fıstık modeli ile tığ işi şal yapılışı, fıstık modeli ile tığ işi şal yapımı ve fıstık modeli şal hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir