Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Palet ev nasıl yapılır? palet ev nelerden yapılır? palet ev yapımı? palet ev yapılışı ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bu yazımızdan yararlanabilir ve sizin için araştırdığımız resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Etrafınızda palet kolaylıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz paletleri bir araya getirip, aşağıda gösterilen resimli anlatımda olduğu gibi birleştirerek, bir palet eve sahip olabilirsiniz.

Bahçeye palet minyatür ev yapmak için de bu altta paylaştığımız çalışmayı kullanmak isteyebilirsiniz. Yada köyünüze böyle bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız fikir alabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Sizlerde seviyorsanız bu güzel çalışmayı ahşap paletten yapabilirsiniz. Ahşap paletten ev yapmak gibi çılgınca fikirleri buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

palet-ev-nasil-yapilir

palet-ev-nasil-yapilir2

 
 

palet-ev-nasil-yapilir3

palet-ev-nasil-yapilir4

palet-ev-nasil-yapilir5

Palette hausgemachter – pallet homemade – maison palette – in casa di pallet – caseiro pallet – palle hjemmelavet

 

Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kartondan hediye paketi nasıl yapılır, rulodan hediye paketi nasıl yapılır ve rulodan hediye paketi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir