PANTER DESENLİ KUMAŞTAN TOKA YAPMAK

Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım toka yapımını gösteren çalışmada panter desenli kumaş kullanılmış.

Siz daha farklı da kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak için daha önce de birçok kez çalışma paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz.

Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiğini kısa sürede anlayabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde panter desenli kumaşla toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

panter-desenli-kumastan-taki-yapmak

source

 

KEÇEDEN ÇİÇEKLİ AİLE AĞACI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçekle mandaldan keçe aile soy ağacı yapmak, evde kolay soy ağacı yapmak ve evde soy ağacı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir