Papatya Motifli Şal

Papatya Şal Modeli

Şal modeli, şal yapımı, kolay şal yapımı ile ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda da sizlere papatya motifli şal nasıl yapılır? kolay papatya motifli şal yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşacağız. Evde papatya motifli şal yapmak isteyenler için sitemizde daha önce de eğitici videolar paylaşmıştık.

Hatta benzer çalışmaların resimli anlatımları hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan en güzel şal modelleri ve değişik şal yapımıyla alakalı çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel papatya şal modeli ve yapılışını anlatan çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

papatya-motifli-sal

 
 

 

Daisy-gemusterten Schal – daisy-patterned shawl – châle daisy-motifs – daisy-mønstrede sjal – daisy-modelado xale – scialle daisy-fantasia

 

Örümcek Örgü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay örümcek örgü, nasıl örümcek örgü yapılır ve nasıl örümcek örgü yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hülya diyor ki:

    video çok yararlı oldu yarısına kadar yaptım devaam ediyoruuum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir