PARLAK KAĞITTAN YILDIZ SÜS YAPMAK

Parlak kağıttan yıldız süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde yıldız şeklinde süs yapmayı öğrenebileceksiniz.

Tam detaylar verilmese de öncelikle ilk karedeki gibi parlak kağıdı veya renkli fon kağıdını kestikten sonra kıvırma tekniği ile iç içe geçirerek, yıldız şeklinde süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Parlak kağıttan yıldız süs yapımı sayesinde doğum günü olduğunda veya sürpriz partilerde süs yapmanız gerektiğinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları ben bulduğumda sık kullanılanlara kayıt ediyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zamanda ihtiyacım olabiliyor. Böylece arayıp durmaktansa, bende vardı kayıt etmiştim deyip, hafızadaki çalışmaları açıyorum.

 
 

Bu şekilde sizde bu çalışmayı beğendiyseniz veya benzer çalışmalardan beğendikleriniz varsa kayıt edip ilerleyen günlerde yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri parlak kağıttan yıldız yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-kagittan-yildiz-sus-yapmak

source

 

AHŞAP ÇUBUKLA ÖRGÜ TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap çubukla örgü taç nasıl yapılır, ahşap çubukla örgü taç yapımı ve ahşap çubukla taç nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir