PARLAK ŞİRİN EL ÇANTASI YAPMAK

Parlak şirin el çantası yapmak için bulduğum bu güzel şablonu sizde kullanıp, aynısından veya farklı parlak renkli çantalar yapabilirsiniz. Bu tür çantalar artık günümüzde moda olup, son zamanlarda fazla fazla kullanılmaya başlamıştır.

Evde parlak el çantası yapmak için öncelikle seçtiğiniz kumaş malzemesi çok önemlidir. Bu sayede çok şık el çantaları ve makyaj çantaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde değişik çanta modellerine sahip olabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparken eğleneceğinizi de söyleyebilirim.

Çünkü kendinizin kullanacağı çantayı üretiyorsunuz. Bu çalışmayı fazlaca yaptığınızda değişik çanta modelleri de ortaya çıkarmış olursunuz.

Anlatımlı çanta çalışmaları ile sizde çok güzel moda çantalar üretebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

parlak-sirin-el-cantasi-yapmak

source

 

ÖĞRETİCİ KADİFE KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı el çantası yapmak, el çanta şablonları ve el çantası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir