PARLAK TAŞLARDAN KÜPE YAPMAK

Parlak taşlardan küpe yapmak için bulduğum ve keyifli gördüğüm çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Evde kolay küpe yapmak için daha önce çeşitli anlatımlara sahip paylaşımlarım olmuştu. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Kolay yapılan küpe çalışmaları ve tasarımları sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel takılar yapıp hediye edebilirsiniz. Satış amaçlı da bu güzel çalışmayı nasıl yapıldığını öğrenerek güzel paralar kazanabilirsiniz.

Anlatımlı parlak taştan küpe yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede sizde evde yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Sitemizde bunla ilgili birçok küpe yapımı ve taşlı küpe yapmak için yardımcı anlatımlara ulaşabilirsiniz.

 
 

Bu yazımızın altında da karşılaşacağınız çalışmaları mutlaka incelemenizi öneriyorum. Hem yapımı kolay hem de güzel çalışmalar sayesinde satış amaçlı da çok güzel küpe örnekleri oluşturabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız da muazzam paralar kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source

parlak-taslardan-kupe-yapmak

 

EVDE KOLAY GÜLLÜ TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. beyaz güllü taç yapımı, evde gül taç modeli yapmak ve evde kolay taç nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir