Patlamış Mısır Nasıl Yapılır?

Evde Kolay ve Lezzetli Patlamış Mısır Nasıl Yapılır?

Evimize misafir geldiğinde veya film izlemek için ekran karşısına geçtiğimizde hepimizin vazgeçilmezi patlamış mısır yapıp afiyetle yemektir. Patlamış mısırı iyi yapmak da önemlidir. Çünkü herkesin kendisine göre bir ayarı vardır ve bazen tuzlu, bazen tuzsuz oluşu yiyenleri sevindirebilir veya üzebilir.

Evde güzel ve lezzetli patlamış mısır yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz. Pratik tarifleri paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde patlamış mısır nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

En çokta sinema veya film izlerken vazgeçemediğimiz tat olan mısır patlağının nasıl güzel yapılacağını anlatan bu güzel çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. Eminim ki hepiniz, evde kolay patlamış mısır yapmasını biliyorsunuzdur. Fakat yinede bu yazımda paylaşacağım yapılış videosunu mutlaka izleyin. Eminim beğeneceksiniz. Buyurun evde nasıl patlak mısır yapılırmış izleyin.

iyi-patlamis-misir-nasil-yapilir

patlamis-misir-nasil-yapilir

 
 

patlamis-misir-yapmak

 

 

Wie Popcorn – How popcorn – Comment popcorn

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir