PENYEYİ DEKOLTELİ ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK

Penyeyi dekolteli elbiseye dönüştürmek için bulduğum ve beğendiğim güzel bir çalışmayı sizinle de paylaşmak istedim. Hem anlatımlı olması hem de nasıl dekolte yapacağınızı öğretici bir şekilde paylaşmışlar.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde penyeleri dekolteli kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Adım adım sizde eski penyeyi dekolteli kıyafete dönüştürebilirsiniz.

Benzer çalışmaları sitemizde kendin yap ve değerlendirme bölümlerinde bulabilirsiniz. Penyeden dekolteli elbise yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Benzerlerini daha önce videolu bir şekilde paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz. Penyeyi dekolteli kıyafete dönüştürmek için paylaştığım anlatımlı çalışmalar sayesinde çok şık dekolte elbiselere sahip olabilirsiniz. Kıyafet kombin bakımından da sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

 
 

penyeyi-dekolteli-elbiseye-donusturmek

source

 

SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sosis balon kapı süsü yapımı, kalpli kapı süsü nasıl yapılır ve kapıya süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir