Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı

Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı

Muhteşem bir paylaşımla yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde bu güzel projeyi severek ve eğlenerek yapacaksınız. Malzemeler ise sadece pet bardak ve zımba… ha birde ışıklandırma curcunası…

Pet bardakları bir yuvarlak top olacak şekilde birbirlerine zımbalıyorsunuz. Akabinde pet bardakların ışıklandırma için tam dip kısmının ortasına bir delik açmayı unutmayın. Tüm zımbalama işlemi bittikten sonra ışıklandırma bağlantıları yapılır ve ortaya harika bir ışık topu çıkmakta… Pet bardaktan ışık topu yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde bu projeyi evinizde keyifle yapacak ve sonuca inanın şaşıracaksınız.

 
 

pet-bardaktan-isik-topu-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-sparkle-ball-light/

light ball – boule de lumière – Lichtkugel

 

Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan hamak yapımı, bahçeye ahşap hamak yapılışı ve bahçeye hamak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir