Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı

Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı

Pet şişesi kullanarak eğlenceli çiçeklikler veya saksılar yapabilirsiniz. Çok kolay malzemeler ile sizde evinizin bahçesini veya balkonunu şenlendirin. Evde pet şişeleri değerlendirerek onlardan harika çiçek saksıları yapabilirsiniz.

Plastik şişeden saksı yapmak gibi değişik fikirleri çokça bulacağınız sitemizde ki diğer çalışmalar da hoşunuza gidecektir. Sizde evinizde plastik şişe değerlendirme ve bunun üzerine çalışmalar arıyorsanız, hemen bu yazımızın altına da bakabilirsiniz.

Orada da benzer yazılar bölümünde karşınıza birçok plastik şişe değerlendirme örnekleri çıkacak. Hepsi çok güzel ve kolay yapılan özelliklerdedir. Sıkılmadan bunalmadan hepsini yapabilir ve keyif alarak tamamlayabilirsiniz. Bilmeyenlere de öğrendiklerinizi aktarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

pet-siseden-ciceklik-yapimi

 

Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. plastik şişelerden çiçeklik yapılışı, plastik şişelerden çiçeklik yapımı ve plastik şişelerden çiçeklik yapma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir