Pet Şişeden Penguen Yapılışı

Pet Şişeden Penguen Yapılışı

Bu güzel çalışmayı yaparak, ister çocuklarınıza oyuncak yapabilirsiniz. Dilerseniz de evinize dekor eşya veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Plastik şişeden penguen oyuncak yapabilirsiniz. Çocukları sevindirmek için oyuncak yapımının yanı sıra evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yine kuş yuvası olarak balkonunuza veya bahçenize de bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Kola şişesinin alt kısmını kestikten sonra boyayla onu penguen figürüne dönüştürme işlemi yapacaksınız.

 
 

Kolayca yapacağınız çalışmayı süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Yada saksı yada dekoratif süs olarak balkon yada bahçenizde de kullanabilirsiniz. Hatta çocuklara oyuncak olarak da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

PET-Flasche Pinguin – PET bottle penguin – bouteille PET pingouin – PET bottiglia pinguino – PET-flaske pingvin – PET botella pingüino

 

Tenekeden Kelebek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazoz kutusundan kelebek süsü, kola kutusundan kelebek süs ve teneke kutudan kelebek sarkaç hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir