Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım

Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizdeki atık pet şişeleri değerlendirerek onlardan güzel saksılar veya çiçeklikler elde edebilirsiniz. Bu paylaşımımız da da yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl saksı yapabileceğinizi göstereceğiz. Plastik şişe değerlendirme çalışmaları arasında bu tür güzel projeler hep dikkatimi çekmiştir.

Pet şişeden oyuncak yapmak veya çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirler hemen bu içeriğin altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Pet şişeden saksı yapmak için bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanabilir ve kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzda güzel bir çiçek saksısına da sahip olmuş olursunuz. Yada bahçenizde bu güzel dekoratif süs çiçek saksısını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

pet-siseden-saksi-yapilisi

 

Pet Şişeden Oyuncak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden oyuncak nasıl yapılır, pet şişeden oyuncak yapımı ve pet şişeden penguen nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir