Pet Şişeden Sepet Yapımı

Pet Şişeden Sepet Yapımı

Pet şişe kullanarak harika sepetler yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde evinizdeki boş pet şişelerini kullanarak muhteşem güzel sepetler yapabilirsiniz. Plastik şişeden sepet nasıl yapılır demeyin. Çünkü yapılıyor ve gerçekten de güzel oluyor.

Plastik damacanayı sepete dönüştürerek evde lazımlık veya kirli sepeti olarak da kullanabilirsiniz. Zor olmayan bu güzel çalışmayı yaparken çocukların yanında yapmamanızı da öneririz. Büyük plastik damacanayı kestikten sonra üzerini kaplayabilir ve çok güzel bir sepete dönüştürebilirsiniz. Buyurun anlatıma ;

 
 

pet-siseden-sepet-yapilisi

Daha farklı sepet şekilleri de yapabilirsiniz.

Haustier zum Warenkorb – PET to the basket – PET au panier – PET al paniere – PET til kurven – PET a la cesta

 

Su Şişesinden Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay mumluk yapmak, pet şişeden mumluk ve plastik şişeden mumluk hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir