Peyote Yapılışı Resimli Anlatım

Peyote Nasıl Yapılır?

Evde peyote yapalım. Kolay bulunur malzemeler ile sizde bu resimli anlatıma göre kendinize veya sevdiklerinize peyote yapabileceksiniz. Evde kolay peyote takı yapmak isteyenler için paylaştığımız bu güzel ve değişik çalışmayı sizde öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan takı veya aksesuar çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta benzerleri hemen alttan benzer yazılar şeklinde karşınıza çıkabilir. Onları da inceleyebilirsiniz. Bu tür değişik akustik takı çalışmaları yapımını öğrenip sizde sanat haline getirip, satarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde iyi takıların sahibi olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir ve herkesi mutlu edebilecek bu güzel takılardan fazla fazla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

Keçeden Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile toka yapımı, keçeden kolay toka yapımı ve keçeden toka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir