Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı

Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı

Pipet ve pet bardak kullanarak güzel şık bir abajur yapmak ister misiniz? cevabınız evet ise, altta yer alan çalışmaya bir göz gezdirmenizi öneririm. Pipetle pet bardaktan lamba yaparak evinizi rengarenk olan bu güzel çalışma ile güzelleştirebilirsiniz.

Evde yapılan kolay avize modeli veya basit eşyalardan lamba yapımı fikirlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hatta çok ilginç avize modellerinin yapımını da paylaştığımı hatırlıyorum. Zaten farklı fikirler ve değişik benzer çalışmalar bu içeriğin hemen altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Pipetten avize yapılır mı? demeyin. Çünkü yapılıyor. Yine pet bardaktan lamba yapmak veya avize yapmak gibi güzel çalışmalara sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-abajur-yapimi

 
 

pet-siseden-abajur-yapimi2

pet-siseden-abajur-yapimi3

 

Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşlarından süs yapımı, deniz taşından süs yapımı ve taş kullanarak kaktüs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir