Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Kafesten Paspas Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik kafes kullanarak banyonuza veya tuvalet yoluna çok güzel paspaslar yapabilirsiniz. Gerçekten kolay yapımı sayesinde kısa sürede sizde evinizin istediğiniz yerine paspaslar yapabileceksiniz. Delikli süzgeç malzeme üzerine ponpon yaparak da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

 
 

Evde plastik kafesten paspas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde eviniz için yapabilirsiniz. Daha çok banyo içinde kullanacağınız bu güzel çalışmayı yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay paspas yapmak veya bu tür süzgeç plastikten paspas yapmak gibi değişik fikirleri sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Matten leicht gemacht – mats made easy – tapis rendue facile – måtter nemt – esteiras fácil – stuoie semplice

 

Kolay Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kapı süsü, hızlı kapı süsü yapımı ve kapı süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Ruth vizcarra diyor ki:

    Me encantaron los tips

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir