Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

Plastik Kaşıklardan Broş Yapımı

Plastik kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Bu yazımızda bulunan resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde kaşık kullanarak broş yapabilirsiniz. Plastik kaşık eritildiği zaman her türlü şekli alabiliyor. Fakat fazla eritmek sıvıya dönüştüreceği için azıcık yumuşadığı zaman elinizle her türlü şekli verebilirsiniz.

 
 

Daha sonra donduğunda yine verdiğiniz şekilde kalır. Plastik kaşığı eriterek mumluk yapabilirsiniz. Plastik kaşık eriterek broş yapabilirsiniz. Süs çalışmalarında kullanabilir veya alttaki örneğin aynısını yapmaya kalkışabilirsiniz.

Birbirinden güzel ve değişik çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı plastik kaşık eritme ve yine eriterek güzel çalışmalar yapabileceğinizi söylemek isterim. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakmak isterim. Kolay gelsin.

 

Tavşanlı Patik Modeli başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tavşan patik modeli, tavşan patik modelleri ve tavşan patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir