Plastik Kaşıklardan Çiçek Yapılışı Resimli Videolu

Plastik Kaşıklardan Çiçek Yapılışı Resimli Videolu

Değişik çalışmaları seviyorsanız ve farklı araç gereçlerden ilginç icatlar ortaya çıkartmaktan hoşlanıyorsanız, bu yazımız tam size göre… Bu yazımızda sizlere renkli kaşıklar kullanarak çiçek süsü yapılışını göstereceğiz. Gerçekten pratik bir şekilde renkli kaşıklar kullanarak harika çiçek yapılışını göreceksiniz. Çalışmayı bitirdiğinizde bu çiçekler bu kaşıklardan mı? oldu diye kendi kendinize sorular dahi sorabilirsiniz.

Plastik kaşıktan çiçek yapımı ile ilgili daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde plastik kaşığı ısıtıp şekillendirerek oluşturacağınız harika çiçek figürleri yapabilirsiniz. Plastik kaşıktan çiçekler yaparak güzel süsleme çalışmaları yapabilirsiniz. Renkli kaşıktan çiçek yapabilir veya tek tip kaşığı ısıtıp şekiller yapabilirsiniz. Daha sonra yaptığınız çiçek çalışmasını boyayabilirsiniz.

Yine bu yazımda sizlere anlatımlı videolarda paylaştım. Resimli anlatımlarda yapılmış örnekleri bulunuyor. Ancak anlatımlı videolarda baştan sona tüm yapımı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Plastik kaşık deyip geçmeyin gerçekten ısıtılıp şekil verildikten sonra ortaya harika çalışmalar çıkmaktadır.

Plastik kaşıktan avize yapımı gibi birçok çalışmayı sitemizde anlatımlı olarak paylaştık. Gerçekten plastik kaşıktan harika eserler yapılıyor. Hem süs hem de kullanışlı ev malzemelerine dönüştürülebiliyor. İşte altta örnekleri ve yapımını anlatan detaylı videolar, kolay gelsin.

plastik-kasiklardan-cicek-yapilisi

plastik-kasiklardan-cicek-yapilisi2

 
 

plastik-kasiklardan-cicek-yapilisi3

plastik-kasiklardan-cicek-yapilisi4


plastik-kasiklardan-cicek-yapilisi5

Plastik kaşıktan yapay çiçek yapılışı ile ilgili üstteki detaylı videoyu izleyerek nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Plastikten çiçek yapımını öğrendikten sonra çeşitli süslemeler yaparak turistik yerlerde satışa sunabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

Blumen aus Löffel gemacht – flowers made from spoon – fleurs fabriqués à partir cuillère

 

Tığ İşi Papatya Yapılışı Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi papatya modeli, tığ işi papatya modeli nasıl yapılır ve tığ işi papatya modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir