Plastik Kaşıktan Lale Yapımı

Plastik Kaşıktan Lale Yap

Plastik kaşıklardan çiçek yapımı, plastik kaşıktan süs yapımı veya plastik kaşıktan daha değişik objeler yapıldığıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda da yine farklı bir çalışma olan plastik kaşıktan lale yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız.

Plastik kaşıktan çiçek yapmak veya süs yapmak için sitemizdeki diğer örneklere de göz atmanızı öneririz. Birbirinden ilginç çalışmalar ve değişik çalışmaları öğrenerek sizde çok güzel süs çiçekleri hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek çalışmalarını sitemizde fazlaca paylaştığımızı hatırlıyorum. Onları da inceleyerek kolayca çiçek yapmaya başlayabilirsiniz.

plastik-kasiktan-lale-yapimi3

 
 

plastik-kasiktan-lale-yapimi

plastik-kasiktan-lale-yapimi2

Tulpen Plastiklöffel – tulips plastic spoon – tulipes cuillère en plastique – tulipaner plastikske – colher de plástico tulipas – cucchiaio di plastica tulipani

 

Kolay Hayvan Çizme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit hayvan çiz, hayvan resimleri çiz ve hayvan resmi çizme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir