Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

Plastik Kaşıktan Uğur Böceği Yapılışı

Plastik kaşık kullanarak uğur böceği süsü yapabilir ve bu süse mıknatıs yerleştirerek, buzdolabınız için eğlenceli magnetler yapabilirsiniz. Plastik kaşık değerlendirme çalışması olarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Yaptığınız süs uğur böceği eşyasını istediğiniz yerde veya süslemede kullanabilirsiniz.

Çocukların odasına dolaplara yapıştırabilir veya magnet yapıp buz dolabında da kullanabilirsiniz. Plastik kaşıktan nasıl uğur böceği yapılır diyorsanız, altta detaylıca tarifi bulunan güzel bir resimli anlatım var. Adımları uygulayarak sizde boş vakitlerinizi bu güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz.

Keyifli zaman geçirebilir ve yaparken mutlu olabilirsiniz. Bu tür çalışmalar insana huzur veriyor. Sabır isteyen çalışmalar da var elbette, ancak bu tür çalışmalar minyatür iş sayılıyor ve insanı fazla yormuyor. Kolay gelsin.

 
 

plastik-kasiktan-ugur-bocegi-yapimi

 

Yumurta Kolisinden Çiçek Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton koliden çiçek yapımı, koliden çiçek yapımı ve yumurta kolisi ile çiçek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir