Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Şişe İle Lamba Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik şişe kullanarak nasıl lamba yapılır? peki yapılan lamba güzel olur mu? bu yazımızda sizlere plastik şişe kullanarak harika bir lamba yapılabileceğini göstereceğiz. Kolay bulabileceğiniz malzemeler ile sizde aynı çalışmayı resimli anlatımı takip ederek yapabilirsiniz.

 
 

Pet şişeyle lamba yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmalardan sizde evde değerlendirme çalışması olarak yapabilirsiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışması olarak lamba yapmak, süs yapmak veya değişik çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu konuda sitemizde oldukça fazla sayıda anlatım ve örnek yer alıyor. Pet bardaktan süs yapmak, plastik şişeden puf yapmak ve daha birçok örneği sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımızın altından da karşınıza enfes çalışmalar çıkacaktır.

 

Fermuardan Yapılan Çiçek Örnekleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fermuar çiçek nasıl yapılırf, fermuar çiçek yapılışı ve fermuardan çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir