Plastik Şişeden Hediye Kutusu Yapılışı

Plastik Şişeden Hediye Kutusu Yapılışı

Plastik şişeleri atmayın. Onlardan harika hediye kutuları yapacağız. Bu sayede hem hediye kutumuzu kendimiz yapmış olacağız. Hem de atık plastik şişelerden muhteşem kutular yapabileceğimizi göreceğiz. Bu yazımızda plastik şişeden nasıl hediye kutusu yapılır? konusunu işleyeceğiz.

Pet şişeden hediye kutusu yapımı ile ilgili altta paylaştığım çalışmanın yanı sıra yine plastik şişeden penguen yapımı ile ilgili örnek çalışmaları da altta göreceksiniz. Yine yazımın sonunda sizlere plastik şişeden neler yapılır? ile ilgili örnek çalışmalar anlatan bir de anlatımlı video paylaştım.

Videoyu izleyerek plastik şişeden neler yapılacağını kolaylıkla görebilirsiniz. Sitemizde yer alan plastik kategorisinde birbirinden değişik pet şişe çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Gerçekten şişe deyip geçmeyin. Harika çalışmalar yapılıyor ve bazılarını gördüğünüzde gözünüze inanamayacaksınız. Plastik şişeden yapılan çalışmalar ise şöyle ;

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi2

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi3

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi4

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi5

 
 

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi6

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi7

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi8

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi9

plastik-siseden-hediye-kutusu-yapilisi10

Üstteki videoda anlatımlı olarak pet şişeden puf yapımı anlatılmaktadır. Anlatımlı çalışmayı takip ederek sizde bu güzel plastik şişeden puf çalışmasını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sürekli olarak güncel bir şekilde plastik kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Yine bu yazımın hemen sonunda benzer yazılar şeklinde karşınıza sitemizdeki paylaşımlar çıkacak, o çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

boîte faite à partir de bouteilles en plastique – box made from plastic bottles – Box aus Plastikflaschen

 

Mantar Tıpasından Neler Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mantar tıpa ile desenli dekor, mantar tıpadan dekorasyon yapımı ve mantar tıpalarından hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir