Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Plastik şişeler kullanarak harika ve güzel çiçek saksıları yapabilirsiniz. Gerçekten şık bir dekor olacak bu çalışma sayesinde evinizin balkonu veya bahçeniz şenlenecek. Evde plastik şişe değerlendirme çalışmaları yapmak istiyorsanız bu güzel çalışma tam size göre diyebilirim. Evde plastik şişeden saksı yapmak veya dekoratif süs saksısı yapmak için bu güzel çalışmanın adımlarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

 
 

Plastik şişeden nasıl saksı yapılır diyorsanız altta yer alan çalışmayı kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya da başlayabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel geri dönüşüm çalışmaları sayesinde sizde plastik şişeleri atmak yerine onlara çok güzel şekiller vererek harika saksılar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çoraplardan oyuncak yapımı, eski çoraptan ne yapılır ve eski çoraptan neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir