Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır?

Plastik Şişeden Saksı Nasıl Yapılır?

Plastik şişe kullanarak keyifli bir şekilde saksı yapabilirsiniz. Evinizdeki kullanmadığınız pet şişeleri bir araya getirip, onlardan resimli anlatımdaki gibi şirin saksılar yapabilirsiniz. Evde plastik şişeden saksı nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten değişik ve kolay yapımı olan çalışmalar gördüm. Bu güzel çalışma da onlardan birisi olup, sizde keyifle ve kolayca yapabilirsiniz.

Hem evinizdeki boş pet şişeleri değerlendirmiş olursunuz. Hem de plastik şişelerden harika çiçek saksıları yapıp kullanabilirsiniz. Anlatımlı plastik şişe saksı çalışmaları ile evinizin balkonunu da zenginleştirebilirsiniz. Evinize gelenleri de şaşırtacak saksılar yapmanın yanı sıra bilmeyenlere de öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siseden-saksi-nasil-yapilir

 

Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. pet şişeden çiçeklik nasıl yapılır, pet şişeden çiçeklik yapımı ve pet şişeden nasıl çiçeklik yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. kezban diyor ki:

    harika projeler var bayıldım yani kuş uçtu beybi…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir