Plastik Şişeden Takı Kutusu Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Şişeden Takı Kutusu Yap

Plastik şişeden takılarınızı koyabileceğiniz güzel bir takı kutusu veya askılık yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kendinize takı kutusu yapabileceksiniz. Plastik şişe değerlendirme çalışmalarına daha önce de sitemizde yer vermiştik.

Bu güzel değerlendirme çalışmasında ise gazoz şişesi kesilmiş ve takı kutusu veya aksesuar koyma aparatına dönüştürülmüş. Sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay. Ancak yaparken delici olacak bu malzemeye dikkat etmenizi isterim. Çünkü plastiği kestiğinizde cam gibi keskin olabiliyor. Bu yüzden çakmakla biraz eritip parmağınızla bastırıp keskin yerlerini yassılaştırabilirsiniz. Kolay gelsin.

plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi

 
 

plastik-siseden-taki-kutusu-yapimi2

jewelry box plastic bottle – Schmuck-Box Kunststoff-Flasche – bijoux bouteille boîte en plastique – smykkeskrin plastflaske – gioielli bottiglia scatola di plastica – jóias garrafa caixa de plástico

 

Kolay Kapı Perdesi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kapı perdesi yapımı, kapı perdesi nasıl yapılır ve kapı perdesi nelerden yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir