Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır?

Plastik Şişeden Vazo Nasıl Yapılır?

Plastik şişe kullanarak çok şık bir vazo yapmak ister misiniz? Gerçekten çalışma sonucunda bunu ben mi yaptım? diye kendi kendinize sorular soracaksınız. Evde plastik şişe değerlendirme çalışmaları yapmak istiyorsanız bu güzel örnekten veya paylaştığımız diğer çalışmaları sitemizden bularak onlardan da yararlanabilirsiniz. Evde pet şişe değerlendirme veya plastik şişeden yapılan çalışmaları birçok anlatımıyla sitemizde bulabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde sizde plastik şişeyi kesip, vazo haline getirebilirsiniz. İster vazo yapabilirsiniz. İsterseniz de çiçek saksısı yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel plastik saksı veya plastik şık vazolar yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yaparken çocukların yanında yapmamanızı da öneririz. Çünkü plastik kesici bir alet olabiliyor. Şimdi sizleri alttaki anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siseden-vazo-yapilisi

Plastikflasche Vase – plastic bottle vase – Vase bouteille en plastique – Vaso bottiglia di plastica – vaso garrafa de plástico – plastflaske vase

 

Ceviz Yaprağının Faydaları Nelerdir? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cevaz yaprağı mücizesi, cevaz yaprağı suyunun yararları ve ceviz yaprağı suyunun faydaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir