Plastik Şişelerden Oturak Yapımı – Resimli Anlatım

Plastik Şişelerden Oturak Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde içtiğiniz gazoz şişelerini biriktiriyor ve atmıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yapabilirsiniz. Evinizde puf sehpa yoksa, yada ayak uzatacak bir pufunuz yoksa, bu yazımdaki çalışmayı yaparak, sizde bir puf sahibi olabilirsiniz. Plastik şişelerden oturak yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde plastik şişeleri bir araya getirip, yapıştırdıktan sonra üzerine kumaştan veya polardan kılıf dikerek, harika bir puf sahibi olabilirsiniz. Plastik şişelerden oturak yaparak bu güzel çalışmayı evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Ne işime yarayacak ki? demeyin. Çünkü TV izlerken en çok yapmak istediğimiz ayaklarımızı uzatma isteğine en güzel cevabı bu çalışma verecektir. Eğer evinizde bu tür bir püf yoksa, plastik şişeleri bir araya getirerek sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde plastik şişelerden oturak yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

plastik-siselerden-oturak-yapimi

siège en plastique – plastic seat – Kunststoffsitz

 

Evde Kartondan Maket Ev Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kartondan ev yapılışı, evde kartondan ev yapımı ve evde kartondan maket ev yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir