Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım

Birçok şeyden puf yapılışını gördük. Hatta bir önceki paylaşımlarımız da eski lastiklerden eski araba tekerleklerinden puf yapılışlarını gördük. Bu yazımızda sizlere atık plastik şişelerden, atık boş pet şişelerden nasıl puf yapıldığını ve bunların örneklerini göreceğiz.

Evde plastik şişeden puf minder yapmak istiyorsanız, altta yer alan örnekler işinize yarayacaktır. Benzer puf yapımı ve çalışmalarını da yine sitemizde bulabilirsiniz. Anlatımlı puf yapılışını gösteren çalışmaları daha önce çoğu kez paylaşmış ve güzel açıklamalarda bulunmuştur. Kolay gelsin.

plastik-siselerden-puf-yapilisi

 
 

plastik-siselerden-puf-yapilisi2

puff von Kunststoffflaschen – puff from plastic bottles – bouffée de bouteilles en plastique – pust fra plastflasker – sopro de garrafas de plástico – puff da bottiglie di plastica

 

Eski Kazaktan Yapılmış Puf Örneği başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazak ile puf, eski kazaklardan puf yapılışı ve eski kazaklardan puf yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir