Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı

Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı

Evinizdeki atık plastik şişeleri değerlendirerek onlardan harika ve eğlenceli saksılar yapabilirsiniz. Hem siz hem de çocuklarınız bu sayede çiçekleri daha çok sevmeye başlarsınız. Pet şişeden saksı yapmak gibi delice fikirleri daha öncesinde de bol bol paylaşmıştık.

Gerçekten plastik şişe değerlendirme çalışmaları arasında fazlaca bulacağınız saksı yapımıyla alakalı çalışmalar hemen bu yazımızın altından da karşınıza belirecektir. Onları da seveceğinizi düşünüyorum.

Pet şişe değerlendirme çalışmaları arasında en çok yapılan çalışma ise şüphesiz çiçek saksı modelidir. Sizde yapıp hemen balkonunuzda sergileyebilir veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Dekorasyon bakımından değişik görünümler de elde edeceğinizi söylemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

plastik-siselerden-saksi-yapilisi

 

Su Şişesinden Saksı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. su şişesinden çiçeklik nasıl yapılır, su şişesinden çiçeklik yapımı ve su şişesinden saksı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir