PLASTİK TABAKTAN YÜN İPLE KASE YAPMAK

Plastik tabaktan yün iple kase yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasını sizde kolayca yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşıyoruz. Bu yazımızda paylaştığımız çalışma da yine çok kolay ve kısa sürede yapabileceğiniz özelliklerde yer alıyor.

Kağıt tabaktan yün iple sepet yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da ilk olarak kağıt tabak veya plastik tabağa katlamak için makasla kertik atmanız gerekiyor. Daha sonra sepet şeklini alması için yün iple üzerini örme usulü yapabilirsiniz.

Plastik tabaktan yün iple kase yapmak için resimli anlatımda birkaç adımda nasıl yapılacağı belirtiliyor. Kısa sürede yapıp evde lazımlık olarak kullanabilirsiniz. Kolay yapılan sepet çalışmalarını sitemizde bolca bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum.

Kısa sürede yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı sepet çalışması arıyorsanız hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz.

 
 

Plastik tabaktan sepet yapmak için benzer paylaşımlar sitemizde yer alıyor. Onları da beğeneceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

plastik-tabaktan-yun-iple-kase-yapmak

 

TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tığ işi battaniye motifleri, tığ işi battaniye örneği ve tığ işi kare battaniye hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir