Polardan Perde Yapımı

Polardan Perde Yapımı

Yumuşak ve kullanışlı olan polar kumaşı ile harika bir perde yapmaya ne dersiniz? Hiç kimsede olmayan ve tamamen farklı bir perdeniz olmasını ister miydiniz? O halde resimli anlatımımızı takip edin.

Evde kolay polardan perde yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı evinizdeki pencerelere yapabilir ve dekoratif anlamda evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde polar perde yapılışı ile ilgili olarak anlatımlı resimdeki adımları tek tek uygulamanız yeterli olacaktır.

Polar yerine keçe kumaşı da kullanabileceğinizi unutmayın. Farklı renklerde de yapabileceğinizi de yine unutmamanız gerektiğini söyleyebiliriz.

evde-kolay-polar-perde-yapimi

Malzemeler :

– Keçe veya polar kumaş.
– Makas.
– İp.
– İğne.
– Perde halkası.
– Kalem.
– Halka şeklini oluşturmak için bir bardak.

Bu çalışmayı yaptıktan sonra uzun boylu birisine de ihtiyacınız olabilir.

Yapılışı :

evde-kolay-polar-perde-yapimi2

 
 

Kumaşlarınızı kestikten sonra hemen 4 erli gruplar halinde birleştirmelisiniz. Sonrasında ise bu grupları da birleştirip, perdenizi oluşturabilirsiniz. Perdeyi düz bir tülün üzerinde de yapabileceğinizi unutmayın.

evde-kolay-polar-perde-yapimi3

evde-kolay-polar-perde-yapimi4

evde-kolay-polar-perde-yapimi

Bu güzel çalışmayı eğer yaptıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

polar Vorhang – rideau polaire – polar curtain

 

En Güzel Kapı Süsü Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kapı süsü, door trim ve en güzel kapı süsü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir