PONPON KARDAN ADAM NASIL YAPILIR

Ponponla kardan adam nasıl yapılır? diyenler için güzel bir çalışma keşif ettim. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ponponlardan kardan adam yapmak için anlatımlı bir resim buldum.

Detaylı anlatımı sayesinde nasıl yapacağınızı kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp evde televizyonunuzun önüne koyabilir ve süs olarak kullanabilirsiniz.

Ponponla kardan adam yapmak için resimli anlatımdaki gibi birleşim işlemleri öncesinde ponpon yapmanız gerekiyor.

Ponpon yapmayı bilmiyorsanız, hemen bu yazımın altında karşınıza çatalla ponpon yapmak veya kolay ponpon yapmak için birçok örnek çalışma çıkacaktır.

Onları inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri ponpon kardan adam yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Umarım beğendiğiniz bir çalışmadır. Kolay gelsin.

 
 

ponpon-kardanadam-nasil-yapilir

source

 

ŞARAP TIPALARINDAN NİHALE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mantar tıpalarından nihale yapımı, mantar tıpasından altlık yapmak ve mantar tıpasından bardak altlığı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir