Ponpon Paspas Yapımı Resimli Anlatım

Ponpon Paspas Nasıl Yapılır

Kolay paspas yapılışı ile ilgili çeşitli yazılar paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kolay ponpon paspas yapımı ile ilgili paylaşımda bulunacağız. Resimli anlatıma göre kendinize yeni ve hızlı bir şekilde kolay ponpon paspas yapabilirsiniz.

Anlatımlı ponpon paspas yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizden öğrenip sizde yapmaya başlayabilirsiniz. Yün ipten ponpon yaptıktan sonra delikli plastik malzeme üzerine geçirerek paspası ortaya çıkarabilirsiniz. Yine çakıl taşlarını düz bir zemine yapıştırarak da değişik paspas türleri ortaya çıkarabilirsiniz.

kolay-ponpon-paspas-yapimi

 
 

kolay-ponpon-paspas-yapimi2

Bau von Windbeutel Matten – construction of puffs mats – la construction de tapis de bouffées – konstruktion af puffs måtter – construção de esteiras puffs – costruzione di stuoie soffi

 

Kolay Paspas Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit paspas nasıl yapılır, hayvan figürlü paspas yapımı ve hayvan resimli paspas yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir