Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım

Ponpon Tavşan Yap

Ponpon tavşan yapılışı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istedim. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde sevimli ponpon tavşanlar yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon tavşan oyuncak yaparak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Evde ponpon oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalar içindeyseniz sitemizdeki eğitici örnek çalışmalardan mutlaka yararlanmalısınız.

Evde çocuklarınıza ponpon top yapmak veya yün ipten ponpon oyuncak yaparak onları mutlu edebileceğinizi söyleyebiliriz. Altta paylaştığımız çalışmada da yine yün ip kullanılmış. Yün ipten ponpon süs yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapımında çatal da kullanabilirsiniz. Doladıktan sonra bağlayıp, kesmeniz yeterli olacaktır. Ponpon tavşan sarkaç süs olarak da çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

ponpon-tavsan-yapimi

 

Nelerden Kardan Adam Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kardan adam çalışmaları, kardan adam süslemeleri ve kardan adam yapılan çalışmalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. gülnaz egeli diyor ki:

    ponpon tavşan yapılışı ile ilgili çalışmalar arıyordum buraya geldim. pek teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir